Avdeling Økonomiforbundet

Leder: Kari Høidalen

Tlf: 958 37 875 / E-post: kari@rire.no

Styret i avdeling Økonomiforbundet:

Leder - Kari Høidalen, kari@rire.no 

Nestleder - Jan Per Stokke, jan.per@midtvestfold.no 

Styremedlem - Gunn Kari J. Haugbotn, gunn-kari@bergregnskap.no 

Styremedlem - Trygve Aasen, trygve@flesberg-regnskap.no 

Ansattes representant - Gry Skålnes, gry@okonomiforbundet.no  

Øvrige verv: 

1. varamedlem - Grethe Løken, grethe@slidre-regnskap.no 

2. varamedlem - Marit Wibe, marit-w@melhus-regnskap.no 

3. varamedlem - Arnljot Bjørge, arnljot@hagel.no 

Besøk vår hjemmeside!

Følg oss på FB

Developed by Aplia- Powered by eZ Platform - Informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.