Forsiden / Om Negotia / SISTE NYHETER / Invitasjon til konferanser om...



Invitasjon til konferanser om inkluderende arbeidsliv – IA

18. mars 2011

YS arrangerer i våres heldags IA-konferanser for tillitsvalgte på Lillehammer, i Kirkenes og i Stavanger. Her har du sjansen til å lære mer om IA-avtalens betydning for din arbeidsplass. Obs! Konferansen på Lillehammer er allerede onsdag 23. mars, det er fortsatt ledige plasser

Hva betyr den nye IA-avtalen for din virksomhet? Hva har skjedd på den politiske arenaen, og hvilken rolle får tillitsvalgte i den nye satsingen?

Konferansene fokuserer på elementer i fornyelsen av IA-avtalen som har betydning for den enkelte arbeidstaker, og ikke minst for tillitsvalgte som har en forsterket rolle i den nye avtalen.

Tid og sted:
- Onsdag 23. mars, Lillehammer - Radisson Blu Hotel
- Tirsdag 3. mai, Kirkenes - Rica Hotel
- Tirsdag 31. mai, Stavanger – Quality Airport Hotel

Konferansene starter kl. 09.30 og avsluttes kl. 15.00. Deltakelsen er gratis.

Program og påmelding

print

Strategisk plan for 2012 - 2014

Negotias stragegiske plan for de neste tre år.
Logg deg inn på Min side og gjør deg kjent med målene

Visjon

Alltid til stede - der avgjørelser tas om lønns- og arbeidsvilkår for å bidra til en bedre arbeidsdag og flere muligheter for deg.

Det handler om tillit

 

Den tilliten du viser oss ved å velge Negotia, er det vår oppgave å bekrefte. Hver dag.